Piatok, 27. januára 2023, meniny má Bohuš

Michaela KRAJŇÁKOVÁ

Michaela KRAJŇÁKOVÁ
  • Srdečná, svedomitá a spoľahlivá pracovníčka s profesionálnym prístupom k práci. Je komunikatívna vo vzťahu k zákazníkom i kolegom. Kadernícku prax vykonáva štyri roky. Rýchlo sa učí a je tvorená vo vzťahu k prijímaniu i odovzdávaniu nových informácií z oblasti kaderníckej profesie.
  • Pracuje s výrobkami BES a NOUVELLE.
  • Narodená v znamení BARAN.

0902 536 187

Znamenie Baran

Dominantnou planétou Barana je Mars. Symbolizuje vodcovstvo, iniciatívu, útočnosť, samostatnosť, odvahu, optimizmus, bojovnú náladu, netrpezlivosť, zvýšené sebavedomie, nezávislosť, schopnosť nadšenia, čin, aktivitu. Baran v práci ani vo vzťahu nestráca zbytočne čas úvahami, ale koná.

Žena Baran: Je samostatná, rýchlo si dokáže vytvoriť na čokoľvek svoj vlastný názor, ktorým nič len tak neotrasie. Konfliktom sa nevyhýba, veď nimi si overuje svoju silu. Ide priamo za svojimi cieľmi a svojím šarmom a otvorenosťou ich aj dosiahne. Jej nákazlivý, neskalený optimizmus a jeho radostná vitalita môžu pomôcť aj ostatným nájsť novú životnú energiu.

Významné osobnosti narodené v znamení Barana:

Vladimír Iľjič Lenin, Johann Sebastian Bach, Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, Marlon Brando, Diana Ross, Jan Ámos Komenský, Charles Chaplin, Giacomo Casanova, Claudia Cardinale, Joan Crawford, Eddie Murphy, Albert Einstein, Mariah Carey, Elton John, Adolf Hitler, Lisa Stansfield, Vlasta Burian, Jan Svěrák, Dagmar Havlová, Lucie Bíla.