Piatok, 27. januára 2023, meniny má Bohuš

Ľudmila PELLOVÁ

Ľudmila PELLOVÁ
  • Majiteľka kaderníctva. Má tridsaťročné skúsenosti v odbore. Bývalá vynikajúca súťažiaca, hodnotiteľka a trénerka v kategórii účesová tvorba. Profesionál, ktorému je práca zároveň koníčkom. Veselá, komunikatívna a otvorená vo vzťahu k zákazníkom i kolegom.
  • Pracuje s výrobkami firiem BES, NOUVELLE, LISAP, príležitostne WELLA, SCHWARZKOPF, MATRIX, LOREAL.
  • Narodená v znamení PANNA.

0907 915 735

Znamenie Panna

Dominantnou planétou Panny je Merkúr. Pod jeho vplyvom je Panna presná, kritická a poriadkumilovná, ale môže byť aj malicherná a zbytočne zvedavá. Merkúr zároveň povzbudzuje myslenie, reč, intelekt, rýchlosť, umelecké sklony, obchodné nadanie a prefíkanosť. Uplatní sa vo všetkých oblastiach, kde sa vyžaduje poctivosť, vytrvalosť a spoľahlivosť. Prísna je aj na seba. Často máva literárny a umelecký talent.

Panna je premenlivé zemné znamenie, je pre ňu charakteristické chladné uvažovanie, jemné spôsoby a uprednostňuje dobre naplánovanú stabilnú existenciu. Väčšinou má dobre vyvinutý zmysel pre detail, čo ju predurčuje na vykonávanie činností, kde je potrebné mať presné oko.

Významné osobnosti narodené v znamení Panny:

Ingrid Bergmann, Greta Garbo, Sophia Loren, Romy Schneider, Ľudovít XIV., J. W. Goethe, Sean Connery, Michael Jackson, Aristoteles Onassis, Freddie Mercury, Princ Albert, Alžbeta I., Anna Rakúska, Gerhard Schroder, Lev Nikolajevič Tolstoj, F. J. Strauss, Agatha Christie, Theodore Dreiser, R. A. Oetker, kardinál Richelieu, Radoslav Brzobohatý, Hana Zagorová, Lída Baarová.