Streda, 31. mája 2023, meniny má Petronela, Petrana

Reklama (.mp3)

Kto sme

interier1

Kaderníctvo PELLOVÁ, pôvodným názvom Ľudmila, pôsobí na trhu služieb v Prešove od roku 1992. Miestami prevádzky boli Veľký Šariš, hotel Šariš a budova Pozemných stavieb v Prešove. Majiteľkou kaderníctva je Ľudmila PELLOVÁ. K zmene názvu a miesta prevádzky na kaderníctvo PELLOVÁ so sídlom na Hlavnej ulici 79, Prešov došlo v roku 2007, po nástupe novej spolumajiteľky, už tretej generácie kaderníčok – Eleny PELLOVEJ.

Ľudmila PELLOVÁ je skúsenou, veľmi úspešnou a známou osobnosťou v oblasti kaderníckeho remesla na Slovensku i v zahraničí. Je dvojnásobnou majsterkou Československa, štvornásobnou majsterkou Slovenska, držiteľkou šiestich Zlatých hrebeňov, víťazkou prestížnej súťaže majstrovstiev majstrov Československa, reprezentantkou Československa na medzinárodných majstrovstvách vo Vilniuse, Moskve a Prahe, kde získala dve prvé a päť druhých miest. Ako trénerka viedla reprezentačné družstvo slovenských kaderníkov v príprave na majstrovstvá sveta v Tokiu.

ilustračné foto

Elena PELLOVÁ, Napriek svojmu mladému veku sa neustále zdokonaľuje a odborne vzdeláva. V rámci rôznych odborných školení a kurzov absolvovala aj školenia z oblasti vizážistiky v zahraničí. Za zmienku stojí odborná stáž u Iva Špesa, ktorý je osobným vizážistom mnohých českých osobností, napríklad Hany Zagorovej, Ivety Bartošovej, Evy Pilarovej a ďalších. Dnes spolupracuje i s Rini Leman, významnou českou makeup artist (zabezpečovala napr. vizážistické služby pri výrobe filmu Hostel,Bobule,Running Scared). Elena sa aktívne podieľala na realizácii reklamných spotov napr. Staropramen a Miss Antica pre Českú televíziu. S reklamnou agentúrou Imagine vision zabezpečovala vizáž pri výrobe videoklipov finalistu súťaže Slovensko hľadá superstar 1, Mira Jaroša a jej víťazky Katky Koščovej. Podobne pôsobila pri výrobe videoklipu formácie Rytmus & Kmeťoband, Zuzany Smatanovej, reklamných fotografií novej kolekcie šiat firmy SHAMIRA.Dnes su jej stálymi klietmi hudobná skupina FREE VOICEC, speváčka Janais, taktiež známa Prešovská speváčka Michaella Papp. Elena Pellová je držiteľkou osvedčenia školiteľky pre prácu s výrobkami firmy NOUVELLE, ktoré získala v rámci školenia v sídle tejto firmy vo Varese v Taliansku. A taktiež Firmy BES, kde absolvovala školenie Masetr Class-TAGLIO GEOMETRICO (geometria strihu) v Milane.

V kaderníctve pôsobia aj ďalšie skúsené kaderníčky Jana PERENIČOVÁ a Martina Mrvová. Zárukou ich kvalitnej práce sú skúsenosti a odborná spôsobilosť získaná účasťou na profesionálnych školeniach rôznych firiem z oblasti kaderníctva.

Mladá generácia je zastúpená už spomínanou Elenou PELLOVOU, Michaelou KRAJŇÁKOVOU, Katatínou Štefkovou, Martinou Mrvovou. V kaderníctve PELLOVÁ sú pri zabezpečovaní najkvalitnejších služieb zákazníkom používané výlučne certifikované a schválené výrobky firiem BES, LISAP a iných talianskych značiek.

Komplexnosť služieb zabezpečuje existencia kozmetického salónu, ktorý je situovaný v priestoroch tesne prepojených s kaderníctvom. Salón vedie Jarmila Fecková, majsterka v tomto odbore, využívajúca vo svojej práci najmodernejšie technológie a poznatky z oblasti kozmetickej starostlivosti o pleť.

Príjemné prostredie kaderníctva, ochotný, srdečný a profesionálny prístup všetkých pracovníkov sú zárukou maximálnej pohody a spokojnosti každého nášho zákazníka.