Streda, 31. mája 2023, meniny má Petronela, Petrana

Jana PERENIČOVÁ

Jana PERENIČOVÁ
  • Kaderníčka so zodpovedným prístupom k výkonu svojho povolania, ktoré je zároveň jej koníčkom. Vo vzťahu k zákazníkom je ústretová a komunikatívna. V odbore má prax dvadsaťdva rokov, napriek tomu si neustále zvyšuje odbornú spôsobilosť účasťou na rôznych školeniach.
  • Pracuje s výrobkami firiem NOUVELLE a BES.
  • Narodená v znamení RYBY.

0907 188 324

Znamenie Ryby

Ovláda ich záhadná planéta Neptún. Sú obdarení akýmsi šiestym zmyslom, i keď si to sami často vôbec neuvedomujú. Ich predstavivosť a empatia im umožňuje precítenie každého okamihu. Ryby obvykle dokážu pochopiť ľudí okolo, no samy seba nie. Inšpirácia a jemnocit pomáhajú Rybám pri učení, štúdiu a práci. Dokážu veľmi trpezlivo čakať; ich intuícia im pomáha nájsť si správne miesto v živote.

Ľudia tohto znamenia sú veľmi citliví, prístupní dojmom, často mediálne založení, ale málo odhodlaní, ľahko podľahnú duševnej skľúčenosti. Majú vysoké ciele, zaujímajú sa o všetko krásne a nájdeme medzi nimi veľa význačných umelcov. Sú priateľskí, dobrí, pohostinní a majú vyvinutý zmysel pre spravodlivosť. Ľahko nadväzujú priateľstvo a väčšinou si ho dokážu udržať vďaka svojej ústretovej povahe a umeniu počúvať.

Významné osobnosti narodené v znamení Rýb:

Frederic Chopin, Enrico Caruso, Elizabeth Taylor, Galileo Galilei, Karl May, Jurij Gagarin, Bruce Willis, Marlon Brando, Viktor Preiss, Albert Einstein, Sharon Stone, George Washington, Svetlana Stalinová, Bedřich Smetana, Rudolf Diesel, Michelangelo, Ema Destin, Victor Hugo, Liza Minelli, Ornella Muti, G. F. Händel, Cindy Crawford, Martin Dejdar, Eva Vejmělková, Olga Schoberová, Lucie Vondráčková, Jiří Menzel.