Pondelok, 27. marca 2023, meniny má Alena

Elena PELLOVÁ

Elena PELLOVÁ
  • Spolumajiteľka kaderníctva. V odbore má prax tri roky. Úspešná súťažiaca v kategóriách účesovej tvorby. Absolvovala školenia vo vizážistike u majstrov tejto profesie v Prahe. Ako kaderníčka a vizážistka sa zúčastnila aj na výrobe reklamných spotov a videoklipov pre české i slovenské televízie.
  • Je talentovaná, extrovertná, veselá, v spoločnosti obľúbená, zároveň je zodpovedná a maximalistická v prístupe k výkonu svojej profesie.
  • Pracuje s výrobkami firiem BES a NOUVELLE a je držiteľkou certifikátov pre prácu s touto vlasovou kozmetikou.
  • Narodená v znamení RAK.

0915 948 118

Znamenie Rak

Dominantnou planétou Raka je Luna, ktorá symbolizuje morálny, pudový a duševný život. Pod jej premenlivým vplyvom je Rak náladovejší, zdržanlivý a pohodlný. Ak dôveruje svojej intuícii, býva veľmi úspešný.

Jeho rodina, rodinné vzťahy a deti sú pre neho veľmi dôležité a zahŕňa ich láskou. Má veľmi dobrú pamäť. Nerád sa podriaďuje a uplatní sa najmä v povolaniach, kde môže slobodne a tvorivo konať. V práci má veľmi rozmanité sklony. Poskytuje pomoc a podporu, ale rovnako ju aj vyžaduje. Je prepojený s koreňmi, z ktorých vyrastal a stále sa vracia k domovu.

Napriek zvýšenej senzibilite a pôvabu sú ženy - Raky silné osobnosti. V každodennom živote sú praktické a realistické. Vedia dobre rátať, šetriť, a rozmnožovať majetok. K svojim partnerom a dôverným priateľom sú veľmi kamarátske. Rady majú svoje malé tajomstvá a netreba ich nútiť, aby sa spovedali. Najradšej varia samy a varia dobre. Sú majsterkami v príprave rôznych špecialít. V láske sú romantické, nežné, oddané a jemnocitné.

Významné osobnosti narodené v znamení Raka:

Július Cézar, Ernest Hemingway, Erich Maria Remarque, Harrison Ford, Meryl Streep, Louis Armstrong, Gina Lollobrigida, Natalia Wood, Franz Kafka, Rembrand, Rubens, Ringo Starr, Francesco Petrarca, Karel Gott, Jan Neruda, Olga Havlová.