Streda, 31. mája 2023, meniny má Petronela, Petrana

Čo o nás povedali

Kaderníctvo „Ľudmila" navštevujem už 15 rokov a s poskytovanými službami som výsostne spokojná. Vládne tu vždy príjemná atmosféra, kde si vážia každého zákazníka. Čo Vás najviac na nich upúta? – príjemné, útulné a najmä čisté prostredie a ich neúnavná a nevyčerpateľná tvorivosť a ochota poradiť.

Eliášová – dekanka fakulty zdravotníctva PU

Dobrá nálada, vysoká profesionalita, rodinná pohoda toto všetko nachádzam v tomto kaderníctve, ktoré už roky navštevujem. A že je to o tej profesionalite pravda, tu je malá príhoda, ktorá sa nám stala s manželom v Piešťanoch. Sedíme po procedúrach na lavičke v parku, pristúpi k nám neznáma pani a hovorí: "Prepáčte, že vyrušujem, ale už niekoľko dní sa na vás pozerám pán Stražan a nedá mi, aby som sa vás neopýtala. Že vás strihá pani Pellová?" Áno. "Viete, lebo jej strih je neopakovateľný"

Stražanová – členka činohry DJZ Prešov

"Keď chcete spojiť príjemné s užitočným, odporúčam navštíviť Salón PELLOVÁ. Nielenže odídete s pocitom že ste o 20 rokov mladšia, ale prežijete príjemné dve hodinky v kolektíve správnych báb, správnych zákazničiek a dozviete sa vždy užitočné informácie. Želám veľa úspechov.

Benková – členka spevohry DJZ Prešov

"Ell sa už veľmi dlho stará o "frizúru" všetkých členov Free Voices. Napriek tomu, že každý z nás je úplne iný typ a má úplne iný vkus, vždy sa Ell nejakým zázrakom podarí aby bol každý z nás spokojný a zároveň aby všetko krásne ladilo.
V kaderníctve Pellová nechýba kreativita, aktuálne trendy, profesionálna starostlivosť, individálny prístup a (to čo poteší každú ženu) dobrá nálada :) Jednoducho všetko, čo má najlepší salón mať.

Free Voices